Aktualność
Festiwal Naturalnego Budowania 2019

Festiwal Naturalnego Budowania 2019

04 / 2019

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugą edycję Festiwalu Naturalnego Budowania. Poniżej najważniejsze informacje:

KIEDY?
18 i 19 maj 2019, (sobota i niedziela).

GDZIE?
W Łodzi, w budynku Wydziału Zarządzania UŁ.

DLA KOGO?
Festiwal jest niepowtarzalną szansą zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów dla osób planujących budowę lub remont domu, architektów, budowniczych, studentów oraz wszystkich osób związanych z branżą budowlaną, pragnących poznać możliwości, jakie daje dynamicznie rozwijający się rynek budownictwa naturalnego. Festiwal Naturalnego Budowania to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które przyciąga w jedno miejsce setki profesjonalistów i sympatyków budownictwa naturalnego. Głównym celem organizowanego co dwa lata wydarzenia jest popularyzacja naturalnych materiałów i technik budowania, a w dłuższej perspektywie zmiana kierunku rozwoju współczesnej architektury na bardziej przyjazną środowisku, zdrową i zrównoważoną.

PROGRAM
W programie Festiwalu dwa dni pełne wiedzy i doświadczenia naturalnych materiałów: wykłady, grupy dyskusyjne, spotkania z ekspertami, warsztaty, pokazy i wystawa firm.

➡ Bilety dostępne na: www.fnb2019.evenea.pl/

Strona festiwalu: www.festiwal.osbn.pl

Poprzednie