DOŁĄCZ DO NAS

Photo 1

OSOBY FIZYCZNE
Jeśli myślisz o tym, żeby zostać
Członkiem Zwyczajnym

Weź udział w spotkaniu OSBN lub w inny sposób uzyskaj rekomendację dwóch członków Stowarzyszenia.
Spotkania odbywają się co najmniej raz na kwartał. W celu uzyskania informacji o nadchodzących spotkaniach napisz na adres info@osbn.pl

 • Wypełnij deklarację i prześlij ją pocztą na adres Stowarzyszenia.
  Aby przyspieszyć ten proces można też przesłać dodatkowo skan na adres info@osbn.pl , lub przekazać deklarację osobiście na spotkaniu.
 • Wpłacić pierwszą składkę przelewem na konto Stowarzyszenia Formalną decyzję podejmiemy na następnym zebraniu Zarządu (czyli maksymalnie do 3miesięcy), jednak od momentu wpłynięcia deklaracji i składki osoba oczekująca będzie mogła brać udział w życiu Stowarzyszenia i będzie informowana o jego działaniach.
Photo 1
 • Pobierz deklarację członka wspierającego
 • Pobierz PDF

FIRMA/ INSTYTUCJA
Członek Wspierający

Jeśli chcesz wspierać OSBN regularnie, ale niekoniecznie mocno angażować się w życie Stowarzyszenia, możesz zostać Członkiem Wspierającym. Masz wtedy możliwość uczestniczenia w zebraniach i głos doradczy, ale bez prawa głosowania. Członkowie Wspierający nie są zobowiązani przez statut do płacenia składki rocznej, sami deklarują wysokość darowizn/składek na wparcie działań OSBN.
Jest to również forma członkowstwa dla poddmiotów prawnych. By zostać Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia należy:

 • Wziąć udział w spotkaniu OSBN lub w inny sposób uzyskać rekomendację dwóch członków Stowarzyszenia. Spotkania odbywają się co najmniej raz na kwartał, w celu uzyskania informacji o nadchodzących spotkanich napisz na adres info@osbn.pl
 • Wypełnić deklarację i przesłać ją pocztą na adres Stowarzyszenia.
  By przyspieszyć ten proces można też przesłać dodatkowo skan na adresinfo@osbn.pl, lub przekazać deklarację osobiście na spotkaniu. Wraz z deklaracją prosimy o przesłanie krótkiego opisu, w jaki sposób zamierzasz wspierać Stowarzyszenie (darowizny, wsparcie merytoryczne, sprzętowe, chęc parcy na rzecz OSBN... etc.)
 • Formalną decyzję podejmiemy na następnym zebraniu Zarządu (czyli maksymalnie do 3miesięcy), jednak od momentu wpłynięcia deklaracji osoba oczekująca będzie mogła brać udział w spotkaniach Stowarzyszenia i będzie informowana o jego działaniach.
Photo 1

SKŁADKI

 • SKŁADKA ROCZNA WYNOSI:
  100 zł - Członek zwyczajny, student
  200 zł - Członek zwyczajny, pasjonat
  300 zł - Członek zwyczajny, zawodowiec
  500 zł, Członek wspierający, firma
 • WPISOWE:
  50zł
 • Nowych członków stowarzyszenia prosimy o  zapłacenie wpisowego i składki rocznej w momencie zapisu.  Stałych członków prosimy o uiszczanie składki do końca marca. (Czyli np. składka za 2016 powinna być opłacona przed końcem marca 2016).
 • DANE DO PRZELEWU:

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie
  Budownictwa Naturalnego
  Płochocińska 19/25
  03-191 Warszawa
  NIP 7272787118
  KRS 0000418633
  REGON 101421516
  Nr konta BNP Paribas: 86 1600 1462 1809 9991 6000 0001
  Należy dokonywać podając w tytule:
  "Składka członkowska za rok ......  od: .............." 
Photo 1

Przyjaciele Stowarzyszenia

Wszystkich, którzy chcieliby wspierać idee naturalnego budownictwa, dowiadywać się o działaniach OSBN, bez zobowiązań z jakimi wiąże się członkostwo, zapraszamy do grona Przyjaciół OSBN. Aby zapisać się do grona Przyjaciół OSBN należy: Napisać email na adres: info@osbn.pl z prośba o dodanie do listy mailingowej